Prosincová výzva MINIMEE: Pojď plnit s námi

Třidvacet dní do Vánoc a poslední měsíc v roce před námi. Většina lidí si dává výzvy a předsevzetí od nového roku. My na nic nečekáme a vymyslely jsme jednu na prosinec. A pozor, žádné mučení a překonávání se. Budeme plnit příjemné úkoly, které zahřejí u srdíčka a přinesou nové zážitky. Jdeš do toho s námi?

Nejde o to splnit všechny úkoly, to není potřeba. Stačí si vybrat pár, které zakomponuješ do svých prosincových dní. Výběr je čistě na tobě a den splnění také. My budeme plnit taky a sdílet své výtvory a zážitky na instagramu MINIMEE. A o jaké úkoly půjde?

Tvorba adventního věnce, pečení cukroví i tvoření vánočního přání. To vše je v nabídce. Ale co takhle jít obdarovat zvířátka do lesa a nechat jim tam něco dobrého? To nedělá úplně každý. A kdy jsi naposledy psal/a dopis Ježíškovi? Nikdy není pozdě, pojďme se vrátit do dětských let a klidně porovnat, jak se tento seznam přání za těch pár let změnil.

K Vánocům patří i pečení vánočky a výroba domácího vaječňáku. Přes zprávy posíláme svým nejbližším přání k Vánocům a novému roku. Co takhle napsat vzkaz či přání i na chodník? Určitě vykouzlí nejeden úsměv. Velký zážitek zaručí večer bez elektřiny, kdy si jen zapálíte svíčky.

Vybral/a sis úkoly nebo máš vlastní? Poděl se o své zážitky z výzvy také na instagramu s označením @minimee_journal a #vyzvaminimee. Těšíme se na Vaše zážitky a doufáme, že si úkoly užijete stejně jako my.

Foto: MINIMEE, Pexels