Program "Doporuč a získej"

Milujete naše produkty MINIMEE?

Tak se podělte o Vaši zkušenost a spokojenost s ostatními a my Vás za to dokonce i odměníme!

Registrujte se do našeho programu "Doporuč a získej", získávejte průběžně až 10 unikátních kódů a hurá pro odměny!

 Tyto unikátní kódy jsou speciálně nachystané pro Vaše přátele či rodinu, kteří u nás ještě nikdy nenakoupili, a kteří díky nim získají skvělou slevu 10% na první nákup!

A Vám za každého takto nově doporučeného zákazníka*, který u nás provede registraci a nakoupí s tímto Vaším unikátním kódem, připíšeme na Vaše zákaznické konto krásných 100 bodů**. Platí, že 1 unikátní kód = 1 unikátní nově doporučený zákazník. Nasbírané body pak můžete následně využít na Vaše další objednávky na našem e-shopu. Avšak pozor, Vy sami i Vámi doporučený nový zákazník musíte být na našem e-shopu zaregistrovaní. Body  nelze směnit za peníze, nelze je převést na jinou osobu a jejich platnost je 90 dní od jejich přidělení.

* POZOR! Nově doporučený zákazník je člověk, který u nás ještě nikdy nenakoupil a který nemá s Vámi jako doporučující osobou shodnou adresu či příjmení. Tzn. bude-li se jednat o členy Vaší domácnosti - matka, sourozenec, otec, atd. či budete-li bydlet na stejné adrese jako nově doporučená osoba, tak pak vzniká nárok pouze na slevu 10% pro tuto doporučenou osobu, nikoliv na odměnu pro Vás v podobě připsaných bodů. 


JAK TO FUNGUJE?


** 1 bod = 1 Kč, tzn. 100 bodů = 100 Kč. Pro získání odměny musí být objednávka kompletně dokončena, tzn. zaplacena, odeslaná a nevrácená. Body budou připsány automaticky na základě Vašeho unikátního kódu, a to nejpozději do 14 dní od zaplacení a doručení objednávky doporučenému zákazníkovi. Vrátí-li doporučený zákazník v zákonné 14denní lhůtě uvedenou objednávku (v rámci odstoupení od kupní smlouvy), pak Vám jako doporučujícímu zákazníkovi nevzniká nárok na připsání slíbených bodů. Na body nevzniká právní nárok.

Účastí na tomto programu vyslovujete svůj souhlas s tím, že mohou být vaše osobní údaje - jméno, příjmení a emailová adresa, stejně jako jméno a emailová adresa Vašeho osloveného člověka, rodiny či známých, použita a uložena k účelům tohoto programu.

Vyhrazujeme si právo kdykoli tyto podmínky účasti změnit nebo tento program ukončit.