Jste papírnictví, obchůdek s dárkovým zbožím či eshop a zaujala Vás naše nabídka?

Podmínky velkoobchodní spolupráce jsou následující:
1) zaregistrujte se na eshopu jako firma
2) do pár dní Vám přidělíme velkoobchodní ceník
3) Jste-li neplátce DPH, můžete provést rovnou objednávku na eshopu za zvýhodněné ceny a zvolte platbu "Faktura - jsem neplátce DPH". Bude Vám vystavena zálohová faktura od neplátce DPH a následně po přijaté platbě zboží nachystáme k odeslání/odběru/rozvozu + přiložíme originální fakturu. U prvních 3 objednávek posíláme zálohovou fakturu, následně, u dlouhodobějších spoluprací je posléze možnost platby na fakturu se splatností.
4) Jste-li plátce DPH a potřebujete fakturu od plátce DPH, vytvořte prosím objednávku zde na eshopu a zvolte platbu "Faktura - jsem plátce DPH". Objednávka nám v tomto případě slouží pouze pro informativní účely kvůli vyskladnění. Zvýhodněné ceny uvedené na eshopu pro Vás budou v tom případě vč. 21% DPH. Jakmile objednávku obdržíme, pošleme Vám zálohovou fakturu k úhradě předem a následně po přijaté platbě zboží nachystáme k odeslání/odběru/rozvozu + přiložíme daňový doklad k přijaté záloze. U prvních 3 objednávek posíláme zálohovou fakturu, následně, u dlouhodobějších spoluprací je posléze možnost platby na fakturu se splatností.

Platba - velkoobchod
1) záloha předem, po 3 objednávkách následně faktura se splatností

Doprava - velkoobchod
1) Olomouc - osobní odběr - zdarma
2) Olomouc - rozvoz - 100 Kč
2) Individuální doprava do 50 kg - doručení na adresu - 250 Kč
3) Individuální doprava nad 50 kg - INDIVIDUÁLNÍ KALKULACE (pošleme nabídku po objednání)

Termín vyřízení objednávek:
Jakmile přijde platba za objednávku, odbavujeme zboží skladem ještě ten den, maximálně den následující (v případě pozdního připsání platby na bankovní účet) a následně odesíláme/připravíme k odběru.